Final Session (without carry-over)
Total (with carry-over)
2022.gada LATVIJAS TURE
Final: 18 pairs, 17 rounds x 3 boards
November 26, 2022
RESULTS OF SESSION
1
Toms Straume (Latvia) - Jolanta Broka (Latvia)
BRD
POS
CONTR
LEAD
RES
SCORE
MP
%
OPPONENTS
1
NS
2
S
-3
-150
6.00
38%
Arnis Kleins - Indriķis Mežulis
2
NS
4
S
+1
+650
14.00
88%
Arnis Kleins - Indriķis Mežulis
3
NS
1
W
+1
-110
6.00
38%
Arnis Kleins - Indriķis Mežulis
4
EW
4
S
+2
+680
6.00
38%
Antra Ilziņa - Mārtiņš Egle
5
EW
3
E
+3
-170
4.00
25%
Antra Ilziņa - Mārtiņš Egle
6
EW
4
N
=
+420
9.00
56%
Antra Ilziņa - Mārtiņš Egle
7
EW
3
x
W
+1
-870
15.00
94%
Nauris Pelsis - Gatis Priedītis
8
EW
3
N
+1
+170
10.00
63%
Nauris Pelsis - Gatis Priedītis
9
EW
3
N
-2
-100
8.00
50%
Nauris Pelsis - Gatis Priedītis
10
NS
4
N
+1
+650
8.00
50%
Ilze Veisa - Aivars Veiss
11
NS
4
E
+1
-450
0.00
0%
Ilze Veisa - Aivars Veiss
12
NS
4
N
-2
-200
12.00
75%
Ilze Veisa - Aivars Veiss
13
NS
3NT x
N
-2
-500
2.00
13%
Janis Neimanis - Uģis Jansons
14
NS
6NT
N
-1
-50
5.00
31%
Janis Neimanis - Uģis Jansons
15
NS
2
E
-3
+150
10.00
63%
Janis Neimanis - Uģis Jansons
16
NS
2
N
=
+90
13.63
85%
Ilze Mikelsone - Martins Balodis
17
NS
3
E
=
-140
9.00
56%
Ilze Mikelsone - Martins Balodis
18
NS
3NT
N
-1
-100
9.00
56%
Ilze Mikelsone - Martins Balodis
19
EW
2
E
=
-110
0.13
1%
Dace Rostoka - Ivars Bebrišs
20
EW
2
S
+1
+140
0.00
0%
Dace Rostoka - Ivars Bebrišs
21
EW
2
N
+2
+170
0.00
0%
Dace Rostoka - Ivars Bebrišs
22
NS
2
S
+2
+170
4.00
25%
Ilze Andersone - Egons Lavendelis jun
23
NS
7
E
=
-2210
0.00
0%
Ilze Andersone - Egons Lavendelis jun
24
NS
1NT
N
-1
-50
6.00
38%
Ilze Andersone - Egons Lavendelis jun
25
EW
3
S
-1
-50
8.00
50%
Alfreds Maļinskis - Ivars Ilziņš
26
EW
3
S
=
+140
7.00
44%
Alfreds Maļinskis - Ivars Ilziņš
27
EW
3
N
-2
-100
11.00
69%
Alfreds Maļinskis - Ivars Ilziņš
28
NS
4
S
-3
-300
0.00
0%
Ivars Liepa - Bruno Rubenis
29
NS
5
N
=
+600
9.00
56%
Ivars Liepa - Bruno Rubenis
30
NS
4
W
-1
+50
10.00
63%
Ivars Liepa - Bruno Rubenis
31
EW
3NT
S
-1
-100
8.00
50%
Rūdolfs Barons - Ralfs Rubīns
32
EW
4
N
=
+420
6.00
38%
Rūdolfs Barons - Ralfs Rubīns
33
EW
2
S
+1
+140
8.00
50%
Rūdolfs Barons - Ralfs Rubīns
34
EW
3NT
W
=
-400
14.00
88%
Līga Brikmane - Uldis Bethers
35
EW
4
W
+2
-680
0.00
0%
Līga Brikmane - Uldis Bethers
36
EW
2
N
=
+110
1.00
6%
Līga Brikmane - Uldis Bethers
37
EW
4
E
-1
+50
8.00
50%
Valdis Kuksa - Inga Luce
38
EW
4
E
-1
+100
3.00
19%
Valdis Kuksa - Inga Luce
39
EW
2
E
+3
-200
7.00
44%
Valdis Kuksa - Inga Luce
40
NS
3
S
+1
+130
10.00
63%
Māris Matisons - Adrians Imša
41
NS
4
xx
E
+1
-1480
0.00
0%
Māris Matisons - Adrians Imša
42
NS
2
x
E
+1
-870
1.00
6%
Māris Matisons - Adrians Imša
43
NS
5
E
-2
+100
9.00
56%
Ēriks Vilunas - Elizaveta Gavrilova
44
NS
5
S
=
+650
14.00
88%
Ēriks Vilunas - Elizaveta Gavrilova
45
NS
4
E
-3
+300
13.63
85%
Ēriks Vilunas - Elizaveta Gavrilova
46
EW
5
S
+1
+420
10.00
63%
Edīte Klīdzēja - Mārcis Samolčevs
47
EW
4
E
=
-420
5.75
36%
Edīte Klīdzēja - Mārcis Samolčevs
48
EW
1
x
N
-2
-300
8.00
50%
Edīte Klīdzēja - Mārcis Samolčevs
49
EW
4
S
=
+420
2.38
15%
Zita Stamere - Maija Romanovska
50
EW
6
x
E
-2
+300
8.00
50%
Zita Stamere - Maija Romanovska
51
EW
3NT
S
=
+400
16.00
100%
Zita Stamere - Maija Romanovska