2024 LATVIJAS KOMANDU CEMPIONATS A LIGA, 2. aplis |
||
20 sadalijumu maci 2 x 10 sadalijumi, 8.5 min uz sadalijumu |
||
April 27 - 28, 2024 |
Results of round: | ||||||||||||
Board details of segment: |
|
VS |
|
  | ||||
  | |||||||
OPEN ROOM |   | CLOSED ROOM |   | ||||
NS: Bruno Rubenis - Ugis Jansons | NS: Martinš Egle - Liga Brikmane |   | |||||
EW: Marko Tenn - Oleg Sirotin | EW: Sergejs Birins - Jelena Alfejeva |   |
CONT | BY | LEAD | TR | SCORE | Butler | BRD # | CONT | BY | LEAD | TR | SCORE | Butler | HOME | AWAY |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3NT | W | 5 | +2 | -460  | -5.2 | 1 | 3NT | W | 5 | +2 | -460  | -5.2 | - | - |
1 | N | 6 | +1 |     +110 | 2.4 | 2 | 1NT | S | Q | = |       +90 | 1.6 | 1 |   |
4x | N | A | +1 |     +690 | 12.0 | 3 | 5 | W | 2 | -1 |     +100 | 2.6 | 11 |   |
3 | E | 5 | -1 |     +100 | 2.8 | 4 | 3NT | W | 3 | -3 |     +300 | 8.2 |   | 5 |
4 | N | 3 | -3 | -300  | -13.0 | 5 | 3NT | S | Q | = |     +600 | 4.6 |   | 14 |
4 | S | J | = |     +420 | 1.8 | 6 | 4 | S | J | +1 |     +450 | 2.8 |   | 1 |
4 | E | Q | -2 |     +200 | 3.2 | 7 | 3NT | E | Q | -2 |     +200 | 3.2 | - | - |
4 | W | 3 | = | -420  | -1.2 | 8 | 4 | W | 3 | = | -420  | -1.2 | - | - |
6 | N | 3 | +1 |   +1010 | 0.0 | 9 | 6 | N | 10 | +1 |   +1010 | 0.0 | - | - |
3NT | S | J | -4 | -400  | -7.0 | 10 | 3 | S | J | -1 | -100  | -0.6 |   | 7 |
Round 1 - Segment 1 | Seg 1: | 12 | 27 |
|
VS |
|
  | ||||
  | |||||||
OPEN ROOM |   | CLOSED ROOM |   | ||||
NS: Bruno Rubenis - Ugis Jansons | NS: Oleg Sirotin - Marko Tenn |   | |||||
EW: Liga Brikmane - Martinš Egle | EW: Sergejs Birins - Jelena Alfejeva |   |
CONT | BY | LEAD | TR | SCORE | Butler | BRD # | CONT | BY | LEAD | TR | SCORE | Butler | HOME | AWAY |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1NT | S | 4 | -2 | -100  | -2.0 | 11 | 1NT | S | 4 | +2 |     +150 | 5.2 |   | 6 |
4 | W | Q | = | -420  | 0.6 | 12 | 4 | W | Q | +1 | -450  | -0.6 | 1 |   |
4 | W | K | = | -620  | -2.2 | 13 | 4 | W | K | = | -620  | -2.2 | - | - |
2NT | W | 9 | -2 |     +100 | 0.0 | 14 | 3NT | W | 9 | -1 |       +50 | -1.8 | 2 |   |
2 | S | 7 | -1 | -100  | 1.8 | 15 | 4 | E | A | = | -420  | -7.6 | 8 |   |
3NT | W | Q | +3 | -690  | -0.8 | 16 | 3NT | W | Q | +3 | -690  | -0.8 | - | - |
3NT | N | 6 | +1 |     +430 | 4.0 | 17 | 5 | S | 10 | -1 | -50  | -8.2 | 10 |   |
3 | E | 3 | +2 | -150  | 1.6 | 18 | 3 | E | 3 | +2 | -150  | 1.6 | - | - |
4 | N | 8 | +1 |     +450 | 0.0 | 19 | 4 | N | 7 | +1 |     +450 | 0.0 | - | - |
2 | W | A | +1 | -140  | -2.2 | 20 | 4 | E | K | -1 |     +100 | 4.6 |   | 6 |
Round 1 - Segment 2 | Seg 2: | 21 | 12 | IMPs: | 33 | 39 | ||||||||
VP: | 8.41 | 11.59 |